fbpx

Проєкти

Громадянська кампанія «Відкриваємо двері дітям»

У 2013 році спільно з 11 країнами Європи ми ініціювали старт Громадянської кампанії «Відкриваємо двері дітям». Мета Кампанії – консолідація зусиль громадянського суспільства заради впровадження системних змін в соціальній політиці, що призведуть до відмови від інституційного догляду дітей.

Аудит системи захисту дітей

Аудит став першим комплексним дослідженням системи захисту дітей в Україні. Висновки та рекомендації Аудиту представлені на найвищому рівні та стали підґрунтям Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей 2017 – 2026 та Плану дій.

Саміт супергероїв для дітей. Від візії до змін

Питання дітей в інтернатах стосується всього суспільства, цивілізаційного вибору, ставлення людей одне до одного, ролі держави тощо. Саміт об’єднав провідних експертів сфери захисту прав дітей, практиків реформування державних систем з Великобританії, Швейцарії, Данії, а також країн Східної Європи і Центральної Азії.

Тренінгова програм для батьків-вихователів дітей з інвалідністю

Відсутність теоретичних знань та практичного досвіду роботи з дітьми з інвалідністю, навичок допомоги їх сім’ям, надання психологічних і юридичних консультацій, пошуку реабілітаційних центрів та коштів для лікування, придбання медпрепаратів, недосконалість нормативної бази призводять до відмов батьків від виховання дітей з особливими потребами, а прийомні родини не наважуються або навіть не хочуть думати про можливість взяти таку дитину.

Попередження відмов від немовлят

Потрапляння в інтернати – надзвичайно небезпечне для дітей віком до 3-х років та має катастрофічні наслідки для їх майбутнього. Ми започаткували проект із профілактики відмов матерів від немовлят, щоб вберегти їх від розлуки з матерями та від виховання в інтернатах.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини