fbpx

Бібліотека

100 раз впасти й 101 піднятись - історія мами, яка не здалась

В проєкті “На шляху запобігання інституціалізації немовлят та дітей раннього віку та виведення дітей із будинків дитини в умовах пандемії Covid-19” ми познайомились ще з однією сім'єю.
 Пані Інна — мама чотирьох чудових дітей. Сама Інна залишилась круглою сиротою у 7 років, з бабусею і дідусем. Хоча вони любили онучку, проте виховували суворо, як заведено в їхньому поколінні. Інні не вистачало безумовної любові, прийняття, взаєморозуміння. В старшій школі дівчина познайомилась з Валентином, який, здавалось, може це їй дати й вона закохалась без пам'яті.

The illusion of protection an analytical report based on the findings of a comprehensive study of the child protection system in Ukraine

We hope this material will help all stakeholders to recognise the incompatibility of institutions and the rights of children, as well as the fragmented nature of our existing child protection system. We hope it will also spark professional discussion to seek better solutions, to develop a strategy for change to ensure a high standard of care and education of children and lead to the implementation of de-institutionalisation.

Тато трьох на шляху до стабільності

У багатьох з нас є переконання, що погані речі трапляються з поганими людьми. Це свого роду захисна реакція психіки, що допомагає справитись з небезпеками й невідомістю зовнішнього світу. “Якщо я буду робити гарні вчинки, правильні вибори й загалом, буду гарною людиною − зі мною погані речі не трапляться.” - втішають себе люди. Звісно, це — лише ілюзія контролю, а наш досвід соціальної роботи доводить — погані речі трапляються і з гарними людьми: добрими, працьовитими, відповідальними. Наприклад, такими, як Олександр.

Соціальні послуги для сімей — досвід Швеції

Завжди цікаво заглянути у шпаринку — а як побудована соціальна робота “у них”, за кордоном. І помріяти, що і в нас колись так буде. Про досвід Швеції розповідає Анна Топіліна, яка працює соцпрацівницею. “Я працюю в центрі Umgåsen, де діти можуть зустрічатись зі своїми батьками, позбавлених батьківських прав з якихось причин. Держава вважає, що стосунки навіть не з неідеальними батьками — важливі й потрібні, тому і допомагає таким сім'ям."

Британська школа-пансіон — чи варто на неї рівнятись?

Цій дівчинці на фото 8 років. Якраз у цьому віці дітей відправляють на навчання до престижних приватних британських шкіл-пансіонів. Часто прихильники інтернатів, пансіонів і санаторних шкіл в Україні наводять британські школи-пансіони як приклад. Мовляв, подивіться, багаті й впливові люди відправляють своїх дітей вчитись далеко від дому, ще й за це платять немало. Адже навчання там, в середньому, обходиться в 35 тисяч фунтів на рік (або 47 тисяч доларів).

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини