fbpx

Бібліотека

Сильні разом

Часом здається, що доля постійно випробовує Олесю на міцність, але у неї вистачає сил, терпіння та оптимізму боротися з негараздами. А ще вона знає, що в неї за плечима – команда професіоналів, на підтримку яких можна розраховувати.

Як перестати порівнювати себе з ідеальними мамами з соцмереж?

Коли фотографка Розан Холл народила четверту дитину, вона зловила себе на тому, що порівнює себе з ідеальними знімками мам у стрічках соцмереж. Водночас вона розуміла, що ці фото — лише частина правди про материнство. Розан розпочала проєкт “Материнство”.

Світло у віконці

Напевно, ви самі не раз відчували це на собі або бачили на власні очі — ту останню краплю, яка проривала греблю майже ангельського терпіння. Чи одну малесеньку соломинку, яка ламала спину верблюду, що здавався таким сильним і непохитним. На щастя, ще працює й у зворотному напряму — варто забрати в людини трохи турбот, як вона сама випрямляє спину і знаходить сили, яких вчора ще не було.

Освітньо-професійна програма для підготовки соціальних інспекторів за спеціальністю “Соціальне забезпечення”

Корисні звички - допомогти дитині стати уважнішою

Новий навчальний рік на носі, а разом з ним — нервування через дитячу неуважність! “Знову забув змінку у школі!”, “Робимо домашку, а вона гав ловить!” - часті скарги батьків. До початку навчального року зібрали 12 простих інструментів для батьків, як навчити та допомогти дитині стати уважніше. Корисно для дошкільнят, школярів і студентів.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини