fbpx

Бібліотека

Звідки беруться опікуни?

Майї було трохи більше року, коли мама покинула її. В хаті, де вони жили, було брудно і холодно, дівчинка була недоглянута і голодна. Було прийнято рішення про відібрання дитини й розміщення її у педіатричне відділення лікарні. За дев'ять місяців Майю перевели у дитячий будинок.

Про аутизм. Найголовніше

2 квітня — Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму або розладу аутистичного спектра (РАС). Це сукупність розладів, які відзначаються дефіцитом спілкування та соціальної взаємодії. РАС — не хвороба, його не можна вилікувати, проте можна допомогти людині з розладом адаптуватися до життя. Ніхто не знає точної причини появи аутизму. Він вражає людей всіх національностей, віросповідань, рівню достатку.

100 раз впасти й 101 піднятись - історія мами, яка не здалась

Інна — мама чотирьох чудових дітей. Сама вона залишилась круглою сиротою у 7 років, з бабусею і дідусем. Хоча вони і любили онучку, проте виховували суворо, як заведено в їхньому поколінні. Інні не вистачало безумовної любові, прийняття, взаєморозуміння. В старшій школі дівчина познайомилась з Валентином, який, здавалось, може це їй дати й вона закохалась без пам'яті.

The illusion of protection an analytical report based on the findings of a comprehensive study of the child protection system in Ukraine

We hope this material will help all stakeholders to recognise the incompatibility of institutions and the rights of children, as well as the fragmented nature of our existing child protection system. We hope it will also spark professional discussion to seek better solutions, to develop a strategy for change to ensure a high standard of care and education of children and lead to the implementation of de-institutionalisation.

Тато трьох на шляху до стабільності

У багатьох з нас є переконання, що погані речі трапляються з поганими людьми. Це свого роду захисна реакція психіки, що допомагає справитись з небезпеками й невідомістю зовнішнього світу. “Якщо я буду робити гарні вчинки, правильні вибори й загалом, буду гарною людиною − зі мною погані речі не трапляться.” - втішають себе люди. Звісно, це — лише ілюзія контролю, а наш досвід соціальної роботи доводить — погані речі трапляються і з гарними людьми: добрими, працьовитими, відповідальними. Наприклад, такими, як Олександр.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини