fbpx

Бібліотека

Історія Степана. Від будинку дитини до прийомної сім'ї

Степан народився передчасно. Пологи були важкі й немовля мало ряд вроджених патологій. Коли маму з дитиною виписали додому, вона не доглядала за сином як слід, не годувала, не перевдягала вчасно - Олена була хвора на психічне захворювання. До того ж в домі часто збиралася компанія пиятик і тоді батьки взагалі забували про сина. Часто за Степаном доглядала старша сестра, але все змінилось, коли вона поїхала вчитись у місто. Будинок залишився без газу й світла, жити там узимку стало неможливо. Так хлопчик опинився у будинку дитини.

Втрачені роки. Чому в українських дитбудинках живуть тисячі дітей, яких неможливо всиновити

Сьогодні в Україні є 11,6 тисяч дітей, яких можна всиновити, але ця цифра могла би бути в рази більшою, якби не затягнуті судові справи, складні бюрократичні процедури та лазівки в законодавстві

Чужі діти. "Святкові" підсумки політики держави щодо захисту дитини

Ви все ще оперуєте кліше, що «діти чужими не бувають»? Ви просто обманюєтеся. Бувають. Їх сотні тисяч. Тих, хто офіційно й не офіційно позбавлений батьківського піклування, потерпає від насильства і в нашому, начебто гуманному й толерантному, суспільстві не має жодних прав. Усе це коїться поруч із вами щодня. Ви, кожен на своєму місці, просто не хочете помічати, не хочете втручатися, вважаючи за краще відвернутися. І від цього тексту також. Бо в кожного — купа своїх проблем.

Дитячий будинок сімейного типу Батурських - 20 років разом!

Днями сімейство Батурських відсвяткувало 20-річчя створення (ДБСТ), а по суті — створення великої родини! Вони розпочали свою історію у 2001 році. Це один із 65 ДБСТ, створених за підтримки Представництва благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні коштом благодійників Великобританії. За роки служіння дітям Володимир і Тетяна Батурські виховали 24 дитини, з них 21 прийомну!

Життя після малого групового будинку. Інтерв'ю з випускницею

Олена Барабаш – випускниця малого групового будинку (МГБ) центру “Добре Вдома” і вже рік як студентка Придніпровської академії фізичної культури і спорту за спеціальністю вчитель-реабілітолог, ерготерапевт. Чи вдається Олені вести після досвіду проживання у МГБ самостійно вести господарство? Які з отриманих там навичок стали у пригоді, а яких навпаки, не вистачає?

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини