fbpx

Бібліотека

Соціальна послуга “патронат”

Те, як зараз відбувається вилучення і подальше “перекидання” дитини з закладу в заклад є для неї додатковим травмуючим досвідом. Не говорячи вже про те, що ці діти вже травматизовані нехтуванням, недбалим ставленням, спостерігали або самі постраждали від насилля. Що можна зробити, щоб зменшити стрес? Для таких випадків існує соціальна послуга “патронат”.

Зберегти сім'ю. Практичний посібник із соціальної роботи з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Сім’я – це перший соціальний інститут у житті будь-якої людини і важливий чинник її успішної соціалізації в майбутньому. Саме тому в сучасних розвинених суспільствах соціальна робота із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, направлена на збереження родини для дитини, розглядається як основний і найбільш ефективний спосіб вирішення проблеми соціального сирітства.

Звіт про проведення консультацій з дітьми-вихованцями Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома» щодо впливу карантину на їх життя

Ми завжди тримаємо у фокусі уваги, що головні адресати нашої роботи — діти. Ті, які живуть у сім'ях зі складними життєвими обставинами, які виховуються в інституційних закладах, які живуть у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома», заснованим нашою організацією.

Головний показник – щасливі родини. Як це – бути соцпрацівником у невеликій громаді на Донеччині

Тетяна Гарна працює спеціалістом по соціальній роботі у Малинівському окрузі в Миколаївській об’єднаній громаді Донецької області. Жінка два роки тому перекваліфікувалася з фінансової справи. Робочих місць у селі обмаль, тож після скорочення Тетяна не вагалася – і спробувала себе у соціальній сфері.

#ДолаємоCovid19: як громадянське суспільство реагує на виклики сьогодення

Цивілізованість будь-якого суспільства визначається його ставленням до найслабших. Криза, спричинена COVID-19, виявила найгостріші проблеми українського суспільства, зокрема, під ударом опинились уразливі групи населення. Хто конкретно належить до цих груп? Загалом можна сказати, що це люди, які перебувають у зоні більшого ризику бідності та соціальної ізоляції, ніж суспільство в цілому. Це ті, хто через фактори, які вважаються для них непідконтрольними, не мають рівних можливостей з іншими — тими, кому поталанило більше.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини