fbpx

Бібліотека

Вплив інституціалізації на дітей

Виховання в інституційних закладах впливає на всю аспекти розвитку дитини: фізичний процес росту та моторні навички, на формування емоційної прив'язаності, на мову, інтелект і розвиток мозку.

Behind the mask of care. A report based on the results of the situation analysis of baby homes in Ukraine

Про послугу термінового влаштування в Центрі "Добре вдома"

Дуже часто ми є свідками чи учасниками дискусій, в яких одні намагаються переконати інших в тому, яке середовище, форма альтернативного догляду дитини, в тому числі вимушеного тимчасового перебування дитини поза сім’єю, є кращими. Я намагаюся уникати таких дебатів, бо добре є те, що добре саме для конкретної дитини, в її ситуації й з врахуванням наявності доступних варіантів. В Керівних принципах ООН з альтернативного догляду є два принципи, які допомагають прийняти правильне рішення в інтересах дитини – "необхідності" і "відповідності".

Фетальний алкогольний синдром (ФАС)

Ольга Большова — мама двох доньок. Коли Оля всиновила донечку Стефу, вже вдома з'ясувалось, що дитина має порушення розвитку і потребує довготривалої реабілітації. Ольга почала шукати першопричину порушень і знайшла. Це поки маловідомий в Україні фетальний алкогольний синдром (ФАС).

(Над)звичайний тато

Це не придумана історія, навіть якщо під час читання вам буде здаватися, що цю суміш трилера і казки міг вигадати лише божевільний сценарист. Ця історія про звичайного чоловіка, тата 2-х дітей, простого роботягу.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини