fbpx

Бібліотека

Реформування системи інституційного догляду і виховання дітей

Посібник є опорним методичним матеріалом тренерів для організації та проведення тренінгів працівникам органів державної влади, місцевого самоврядування, працівникам сфери соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, громадських організацій, залучених до реформування закладів інституційного догляду дітей, а також розвитку соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми у громадах. Посібник містить тематичний план та матеріали для тренера щодо ролі сім’ї у вихованні дитини, впливу інституційного догляду на розвиток та соціалізацію дітей, механізмів підтримки сім’ї, створення сімейних форм альтернативного догляду і виховання дітей, організації роботи в інтернатному закладі у процесі його реформування.

Увага, не цукерки. Як допомагати дітям з користю

Разом з нашими колегами по благодійності й психологами, ми багато (але, вочевидь, недостатньо) пишемо про те, чому не варто відгукуватись на збори подарунків дітям в інтернати. Пояснень багато, але головне — це не те, що насправді потрібно дітям. Цукерки й подарунки, одноразові поїздки у заклади до свят не змінять становище дітей і не замінять їм любов батьків і близьких.

Інформаційна кампанія “Будинок дитини не для дитини” за результатами аналізу ситуації в будинках дитини

У статті ви знайдете звіт за результатами аналізу ситуації в будинках дитини "Під маскою турботи", інфографіки, соціальний ролик і результати кампанії.

"Під маскою турботи". Звіт за результатами аналізу ситуації в будинках дитини

У цьому звіті описано результати першого комплексного вітчизняного дослідження про стан дітей у таких закладах. Наведені дані свідчать про незадовільний стан здоров’я і розвитку дітей та підтверджують висновки міжнародних досліджень, проведених в інших країнах. Частина виявлених фактів є шокуючими в контексті забезпечення прав і найкращих інтересів дітей, але, на жаль, такою є реальна ситуація, знання якої повинно спонукати уряд, місцеві органи влади і самоврядування до невідкладних дій.

Діти з фетальним алкогольним синдромом - які вони і якими дорослими вони стануть?

Продовжуємо нашу розмову з Ольгою Большовою, мамою дитини з фетальним алкогольним спектром порушень і головою громадської організації “ФАС — це стосується всіх нас”.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини