fbpx

Проєкти

Шукаємо керівника напряму комунікацій

Благодійна організація “Надія і житло для дітей” шукає досвідченого, креативного, ініціативного керівника напряму комунікацій, який допоможе нашій команді доносити до людей інформацію про те, як ми допомагаємо сім’ям з дітьми, створюємо нові соціальні моделі їх підтримки в громадах, навчаємо спеціалістів, долучиться до просування системних змін у сфері захисту дітей (www.hopeandhomes.org.ua)

We are looking for fundraising specialist

Hope and Homes for Children - Ukraine is seeking a driven fundraiser to join our team and be part of change which enable all children to grow in loving and securing family environment. In this role, you will use your expert communication skills and keen sense of initiative to spot fundraising opportunities, develop and maintain relationships with potential donors. By partnership negotiations, coordinating events, writing proposals, and recruiting sponsors and volunteers, you will enhance your speaking, writing, and leadership abilities while moving the organisation closer to its financial goals.

Тендер із постачання побутової техніки, меблів та матраців

Запрошуємо постачальників подати заявку на участь у тендері із постачання побутової техніки, меблів та матраців для житлових приміщень у Дніпропетровській області. 

СПІЛЬНО. Задля соціального благополуччя та захисту дітей на Сході України в часи пандемії

Майже 3,5 мільйони людей, у тому числі один мільйон дітей, які живуть на сході України зараз зазнають подвійного тиску. Вже сім років вони живуть в умовах збройного конфлікту з його наслідками - економічним занепадом, пошкодженням систем водопостачання, труднощами інтеграції внутрішньо переміщених осіб. Області на сході України потребують комплексної роботи із посилення системи надання  різних послуг, необхідних дітям, молоді та їх сім’ям, для подолання негативних наслідків пандемії. 

Тендер із постачання послуг пасажирських перевезень (м. Дніпро і Дніпропетровська область)

Оголошуємо тендер на закупівлю послуг з пасажирських перевезень автомобільним легковим транспортом (таксі)  на території України.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини