fbpx

Бібліотека

Дитячий будинок сімейного типу Батурських - 20 років разом!

Днями сімейство Батурських відсвяткувало 20-річчя створення (ДБСТ), а по суті — створення великої родини! Вони розпочали свою історію у 2001 році. Це один із 65 ДБСТ, створених за підтримки Представництва благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні коштом благодійників Великобританії. За роки служіння дітям Володимир і Тетяна Батурські виховали 24 дитини, з них 21 прийомну!

Життя після малого групового будинку. Інтерв'ю з випускницею

Олена Барабаш – випускниця малого групового будинку (МГБ) центру “Добре Вдома” і вже рік як студентка Придніпровської академії фізичної культури і спорту за спеціальністю вчитель-реабілітолог, ерготерапевт. Чи вдається Олені вести після досвіду проживання у МГБ самостійно вести господарство? Які з отриманих там навичок стали у пригоді, а яких навпаки, не вистачає?

Що робити, якщо ви загубили або знайшли дитину?

Зібрали для вас корисну інформацію: що робити, якщо ви загубили або знайшли дитину, що загубилась або гуляє сама.

Бити чи не бити?

Попри заборону будь-якого фізичного насилля над дітьми, в тому чисті шльопання, воно залишається прийнятним і розповсюдженим способом покарання у всьому світі. Наприклад, у Франції лише 2 роки тому прийняли закон, який забороняє будь-які фізичні покарання щодо дітей. 81% американців вважають, що шльопання є прийнятним покаранням, попри десятирічні дослідження, які доводять, що це як неефективно, так і шкідливо.

Про аутизм. Найголовніше

2 квітня — Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму або розладу аутистичного спектра (РАС). Це сукупність розладів, які відзначаються дефіцитом спілкування та соціальної взаємодії. РАС — не хвороба, його не можна вилікувати, проте можна допомогти людині з розладом адаптуватися до життя. Ніхто не знає точної причини появи аутизму. Він вражає людей всіх національностей, віросповідань, рівню достатку.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини