fbpx

Бібліотека

Технологія раннього втручання

"Основна відмінність технології раннього втручання в тому, що пріоритетом є покращення якості життя усієї сім'ї, де зростає дитина з особливостями розвитку, щоб стан дитини не інвалідизував усю родину. Навпаки, діагноз дитини не має заважати всій сім'ї жити повноцінним життям". Читайте більше у розмові з Тетяною Гончар, завідувачкою Служби раннього втручання Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Добре вдома”.

25 фраз, щоб підняти самооцінку дитини і додати їй впевненості

У часи, коли садочок дорівнює першому класу, діти змушені розвивати академічні навички у ранньому віці. Проте, всі інтелектуальні здобутки світу мають невелику цінність без впевненості у собі. Ось чому батькам варто поставити за пріоритет побудову здорової самооцінки дитини і впевненості у своїх силах перш за все.

8 головних фактів про ранній розвиток дитини

Центр дитячого розвитку Гарвардського університету виділяє  8 головних фактів, які варто знати про ранній розвиток дитини. Ці твердження спираються на як усталену базу знань, яка має понад 50-ти річну історію, так і на новітні досягнення у вивченні дитячого розвитку. Зібрані факти дають розуміння, як можна вдосконалити наявні підходи у роботі з дітьми.

Книжки, які варто прочитати для виховання толерантості

У житті діти будуть зустрічати дуже різних людей — з іншим (відмінним) кольором шкіри, будовою тіла, особливостями розвитку або людей з інвалідністю. Часто дитина ніяковіє і не знає, як себе поводити. Ще ж важче доводиться тим, хто сам є інакшим.

Соціальна послуга “патронат”

Те, як зараз відбувається вилучення і подальше “перекидання” дитини з закладу в заклад є для неї додатковим травмуючим досвідом. Не говорячи вже про те, що ці діти вже травматизовані нехтуванням, недбалим ставленням, спостерігали або самі постраждали від насилля. Що можна зробити, щоб зменшити стрес? Для таких випадків існує соціальна послуга “патронат”.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини