fbpx

Бібліотека

Вплив інституціалізації на дітей

Виховання в інституційних закладах впливає на всю аспекти розвитку дитини: фізичний процес росту та моторні навички, на формування емоційної прив'язаності, на мову, інтелект і розвиток мозку.

Про послугу термінового влаштування в Центрі "Добре вдома"

Дуже часто ми є свідками чи учасниками дискусій, в яких одні намагаються переконати інших в тому, яке середовище, форма альтернативного догляду дитини, в тому числі вимушеного тимчасового перебування дитини поза сім’єю, є кращими. Я намагаюся уникати таких дебатів, бо добре є те, що добре саме для конкретної дитини, в її ситуації й з врахуванням наявності доступних варіантів. В Керівних принципах ООН з альтернативного догляду є два принципи, які допомагають прийняти правильне рішення в інтересах дитини – "необхідності" і "відповідності".

Фетальний алкогольний синдром (ФАС)

Ольга Большова — мама двох доньок. Коли Оля всиновила донечку Стефу, вже вдома з'ясувалось, що дитина має порушення розвитку і потребує довготривалої реабілітації. Ольга почала шукати першопричину порушень і знайшла. Це поки маловідомий в Україні фетальний алкогольний синдром (ФАС).

Технологія раннього втручання

"Основна відмінність технології раннього втручання в тому, що пріоритетом є покращення якості життя усієї сім'ї, де зростає дитина з особливостями розвитку, щоб стан дитини не інвалідизував усю родину. Навпаки, діагноз дитини не має заважати всій сім'ї жити повноцінним життям". Читайте більше у розмові з Тетяною Гончар, завідувачкою Служби раннього втручання Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Добре вдома”.

25 фраз, щоб підняти самооцінку дитини і додати їй впевненості

У часи, коли садочок дорівнює першому класу, діти змушені розвивати академічні навички у ранньому віці. Проте, всі інтелектуальні здобутки світу мають невелику цінність без впевненості у собі. Ось чому батькам варто поставити за пріоритет побудову здорової самооцінки дитини і впевненості у своїх силах перш за все.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини