fbpx

Бібліотека

6 простих критеріїв, які допоможуть зробити вибір школи

Для деяких батьків і дітей літо — час вибору школи. Особливо тривожаться батьки першоклашок, адже так важливо зберегти цікавість і бажання дитини вчитися. Дехто вже визначився з місцем навчання, а дехто все ще вагається між кількома закладами. Ці 6 простих критеріїв допоможуть вам зробити вибір.

Ідеальна чи хороша мати — яка краще?

Ідеальна чи хороша мати — яка краще? Педагог і психолог Дональд Віннікотт вважає, що хороша мати має помилятися приблизно у 30% випадків і її помилки абсолютно необхідні дитині. Завдяки“неідеальності” матері дитина поступово вчиться справлятись з негативними емоціями та недовершеністю світу. Тож, достатньо хороша мати — яка вона?

Як стрес відлунюється крізь покоління

Наслідки жорстокого поводження з дитиною можуть тривати все життя. Людина, з якою жорстоко поводились або нехтували у дитинстві, має вищий ризик розвитку всіх видів недуг у дорослому віці, як ментальних розладів, таких як депресія, так і фізичних хвороб, таких як рак або інсульт. Насправді, наслідки стресу, пережитого в дитинстві, можуть тривати крізь покоління, впливаючи на дітей і онуків того, хто піддавався жорстокості, навіть якщо вони самі не мали такого досвіду.

Як підтримати моральний стан та настрій дітей і молоді під час пандемії коронавірусу. Рекомендації Уряду Великобританії.

Британський уряд видав ряд рекомендацій для батьків та опікунів, ми переклали їх для вас.

Оксана Мастерс — від дитбудинку до Паралімпійських ігор

Вона пережила насильство в інтернаті, смерть найкращої подруги, ампутацію обох ніг. А потім здобула 2 золоті медалі, 3 срібні й 3 бронзові на Паралімпійських іграх. Знайомтесь, Оксана Мастерс, американка українського походження, всиновлена американською громадянкою у віці 7 років.

Підпишіться на новини від Надія і житло для дітей та отримуйте актуальну інформацію першими

Ваша допомога безцінна для дітей України

Як ви хочете допомогти

Ваша допомога важлива для дітей та їх сімей

В даний момент ми не проводимо масовий збір коштів, проте Ви завжди можете допомогти - зверніться за реквізитами у будь-якій зручний для Вас спосіб

Введіть прийнятну для Вас сумму:

грн.

Дякуємо

З Вами зв'яжуться найближчим часом

Дякуємо за підписку

Тепер ви зможете дізнаватися усі актуальні новини